fbpx

KODĖL VERTA RINKTIS KIPRĄ?

1. Patraukli kaina.

Žemos kainos traukia investuotojus. Šiaurės Kipre stato daug nekilnojamojo turto objektų, kurie gali pasiūlyti geras kainas. Tačiau nekilnojamo turto kainos sparčiai auga. Taigi turto atsiperkamumas greitas!

2. Pasyvios pajamos nuomojant.

Puiki galimybė ne tik gyventi Šiaurės Kipre, bet ir nuomoti savo nekilnojamą turtą. Galite šį darbą atlikti patys arba kreiptis į nuomos kompaniją kuri pilnai prižiūrės jūsų būstą , o jūs galėsite džiaugtis gaunamomis pajamomis!

3. Bevizis režimas.

Vykstantiems į Kiprą, vizos nereikalingos. Kipre galioja bevizio įvažiavimo režimas, tačiau yra pasienio kontrolė. Todėl kiekvienas keliaujantis asmuo privalo su savimi turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę.

4. Gamta Kipre.

Kipras- sala viduržemio jūroje. Šalies gamta išties neįtikėtina. Pilna smėlėtų paplūdimių, uolėtų krantų, skardžių, kanjonų, upių, kalnų, pievų. Visus metus Kipro gamta lepina įvairia augalija.

5. Saugi ir draugiška gyventi aplinka.

Kelyje sutiksite nedaug automobilių, kol kas šis kampelis išties mažai palytėtas, bet patiks tiems, kurie nemėgsta triukšmo ir linksmybių ieškančių turistų iš kaimyninės šalies.

6. Ilgametis salos stabilumas.

Daugybė metų nesikeičianti politinė situacija rodo, kad jau yra nusistovėjusios normos. Investuoti nerizikinga, atvirkščiai, pelninga!

7. Nekilnojamo Turto augimas.

1974 m. Kipras buvo padalintas į 2 dalis. Paprastesnės sienų kirtimo taisyklės paskatino aplankyti Šiaurės Kiprą. Taip pradėjo augti nekilnojamas turtas, atsirado vis daugiau žmonių kurie panoro investuoti į šį nepakartojamą pasaulio kampelį.