fbpx

Ar kada pasvajojate apie nuosavą būstą garsiame kurorte prie jūros? Šiandien pat galite stabtelti ir apsvarstyti realią galimybę įsigyti nekilnojamojo turto saulėtajame Kipre. Vasara visus metus, draugiška bendruomenė, geras susisiekimas, palankios nekilnojamo turto įsigijimo kainos bei garantuotas atsiperkamumas – nekilnojamas turtas Kipre dar niekada nebuvo geresnė investicija.

Itin palankios sąlygos įsigyti
Pagerinti savo gyvenimo kokybę galbūt reikia šiek tiek ryžto, tačiau tai gerokai lengviau padaryti, kai šalia – puikios sąlygos. Lietuvoje būsto kainų augimas 2021 m. siekė virš 109,1 proc., o tai yra trečias pagal dydį Europoje. Tuo tarpu Kipre nekilnojamojo turto kainos vis dar laikosi gana žemos. Būstą čia galima įsigyti nuo 48 tūkst. Eur.

Investicija, kuri atsiperka
Siaučiant infliacijai naudinga pakeisti perspektyvą ir investuoti į tai, kas atsiperka. Konsultacijų ir investicijų kompanijos ,,Globus Invest“ vadovas Andrius Kaminskas teigia, kad nekilnojamojo turto Kipre atsiperkamumas šiuo metu siekia 6-12 % metinių palūkanų. Pasak vietos vertybinių popierių agentų ir statybininkų, matyti nauji nekilnojamojo turto kainų kilimo požymiai.

Domisi tarptautinė bendruomenė
2021 m. nekilnojamojo turto pardavimai Kipre augo 25 proc. Atitinkamai didėjo ir Rusijos, Skandinavijos bei Jungtinės Karalystės piliečių susidomėjimas saloje esančia nuosavybe. Tarptautinis susidomėjimas visai nestebina – per pastaruosius keletą metų Europos Sąjunga (per savo Europos plėtros programą) suteikė net 259 milijonus Eurų paramos Kiprui.

Kuriasi lietuvių bendruomenė
„Kai investavome į nekilnojamąjį turtą Kipre, negalvojome, kad rasime čia tokius jaukius namus”,–  sako vieni pirmųjų mūsų klientų. Šiandien daugiau nei 600 lietuvių yra investavę į nekilnojamąjį turtą Kipre. Trečiojoje pagal dydį Viduržemio jūros saloje kuriasi ištisa lietuvių bendruomenė, kuri yra paremta draugiška ir saugia kaimynyste.

Lengvas susisiekimas
Lietuviai vis dažniau renkasi atostogauti ir investuoti Kipre ir dėl to, kad kelionė į Kiprą trunka tiek pat kiek nuvažiuoti iš Vilniaus iki Palangos ar Nidos. Į Larnacos oro uostą vasaros sezono metu galima nuvykti kelionių operatorių užsakomaisiais arba reguliariais netiesioginiais reisais. Į šį oro uostą tiesiogiai iš Vilniaus skraido pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“. Skrydis trunka 3,5 val.

Nuo ko pradėti?
Kviečiame atvykti į nemokamą konferenciją, kurios metu ne tik atsakysime į visus aktualius klausimus, bet ir paskanausite tikro kiprietiško vyno. Seminarų metu prie mūsų prisijungs vienas sėkmingiausių nekilnojamojo turto vystytojų – Ali Gūler, „Cyprus Construction“ generalinis direktorius. p. A. Gūler renkasi skandinavų bei vokiečių investuotojai.

Nepraleiskite progos!

Nemokamos konferencijos vyks:
Vasario 28 d. Vilniuje, „Vaidilos“ teatre, Jakšto g. 9, nuo 18 val.
Kovo 1 d. Kaune, Teatro klube, Vilniaus g. 22, nuo 18.00 val.
Kovo 2 d. Klaipėdoje, „Old Mill“ viešbutyje, Žvejų g. 22, nuo 17.45 val.
Kovo 3 d. Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje, Vilniaus g. 74, nuo 17.45 val.
Kovo 4 d. Panevėžyje, Viešbutyje „Romantic“, Kranto g. 24, nuo 16.45 val.

Susitikimų detalės bus atsiųstos, užsiregistravusiems